• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Наші традиції

1 вересня - День знань

/Files/images/2014 1 вересня 1.jpgКожного року наша школа радо зустрічає свою невгамовну дітвору. Після веселих канікул і чудового відпочинку учні поспішають до школи, щоб зустрітися зі своїми друзями та однокласниками . На порозі школи їх радо і з нетерпінням чекають педагоги. У всіх радість в очах і надія у серцях - надія на новий, цікавий і хвилюючий навчальний рік.

День учителя

/Files/images/Изображение 073.jpgЦе свято стало доброю традицією нашої школи. Адже саме в цей день учні можуть висловити свою вдячність вчителям за відданість своїй сраві. Діти готують святковий концерт, а потім і самі пробують свої сили в справі навчання маленьких розумників.

Новорічні свята

/Files/images/noviy_rk_2015/Изображение 067.jpg Це свято завжди всі чекають з нетерпінням. Тому що саме під час святкування Нового року учні проявляють себе вправними акторами та співаками, танцюристами та гумористами. Свята проходять завжди дуже весело.

Андріївські вечорниці

/Files/photogallery/732/Андріївські вечорниці27.jpgЦя традиція існує в нашій школі давно. До свята діти разом з батьками печуть калиту. Старшокласники готують інсценізації українських вечорниць з дійовими особами : господинею, господарем, дівчатами та хлопцями. Вони співають українських пісень, показують способи традиційних гадань на долю. Малеча грає в гру "Їду, їду калиту кусати". Це дійство завжди веселе і всім подобається.

День мам - 8 Березня

/Files/images/8_bereznya/Изображение 166.jpg

Це найулюбленіше свято наших мам. Вони завжди приходять до школи з радістю. В цей день діти особливо стараються. Готують подарунки своїми руками, вчать красивих пісень і танців, висловлюють свою любов теплими і ніжними віршами.

День Перемоги

/Files/photogallery/732/Изображение 023.jpg

Жоден рік святкування Дня Перемоги і вшанування загиблих односельчан не обходиться без учнів нашої школи. Вони говорять палкі слова вдячності ветеранам і солдатським вдовам за їх героїзм і терпіння, покладають квіти до Обеліску Слави, запалюють символічний Вічний вогонь.

Кiлькiсть переглядiв: 70

Коментарi